Апартаменты С Балконом У Парка Победы!

Апартаменты С Балконом У Парка Победы! Odessa, som ligger inom 6 minuters promenad från Piatyi Element, erbjuder enkel tillgång till olika turistattraktioner i närheten. WiFi erbjuds för både affärs- och fritidsaktiviteter.

Den här lägenheten erbjuder terrass, samt bekvämligheter som tvättmaskin. Boendet erbjuder en tvättmaskin för ökad komfort.

Апартаменты С Балконом У Парка Победы! har ett komplett kök och all nödvändig köksutrustning.

Populära attraktioner i området inkluderar Operan i Odessa, ungefär 6 km bort. Gästerna bor cirka 10 minuters bilresa från Pusjkinmuseet och ungefär 3 km bort från tågstationen Odessa. Du kan också nå Primorskijboulevarden, som ligger cirka 15 minuters bilresa från lägenheten. Det tar 10 minuter med bil från Апартаменты С Балконом У Парка Победы! till flygplatsen Odessas internationella.

Behöver du fler alternativ?
Check Top hotels near Апартаменты С Балконом У Парка Победы! Odessa
Комфортная Студия Жк Акрополь Возле Парка Победы 5 Фонтана
Mobilpris

Комфортная Студия Жк Акрополь Возле Парка Победы 5 Фонтана

10
Exceptionellt 2 recensioner
44 m från boendet
Апартаменты С Балконом На Маршала Говорова
Mobilpris

Апартаменты С Балконом На Маршала Говорова

117 m från boendet
USD 80 USD 72
per natt
Квартира , Фонтанская Дорога 12/8
Mobilpris

Квартира , Фонтанская Дорога 12/8

8.3
Väldigt bra 42 recensioner
491 m från boendet
USD 18 USD 16
per natt
    Hur man tar sig till hotellet

    Flygplatser

    Odessas internationella flygplats
    7 km

    Tågstationer

    Odessa Train Station
    3,2 km

    Faciliteter

    Internet

    • Wi-Fi

    Parkering

    • Gratis parkering

    Boendetjänster

    • VIP-incheckning/-utcheckning
    • 24-timmars säkerhet
    • Hushållning
    • Matinköpsservice

    Fritid

    • Solterass

    I rummen

    • Luftkonditionering
    • Uppvärmning
    • Terrass
    • Trädgårdsmöbler

    I badrummet

    • Tvättmaskin

    Utrustning

    • LCD-TV

    Allmänna faciliteter

    • Rökfria rum
    • Hiss
    • Kafé
    • Rökdetektorer
    • Kortåtkomst
    • Nyckelåtkomst

    Husdjur

    • Husdjur tillåtna

    Viktig information

    Incheckning: från 15:00 till 20:00
    Utcheckning: från 07:00 till 11:00
    Vanliga frågor
    • ❓
      Vilka populära sevärdheter finns i närheten av Апартаменты С Балконом У Парка Победы!?
      Populära sevärdheter nära Апартаменты С Балконом У Парка Победы! inkluderar bland annat Primorskijboulevarden, Operan i Odessa, Pusjkinmuseet.
    • ❓
      Har Апартаменты С Балконом У Парка Победы! en tvättmaskin?
      Ja, Апартаменты С Балконом У Парка Победы! har en tvättmaskin.

    Läge

    Map
    I närheten

    Flygplatser

    Odessas internationella flygplats
    7 km

    Tågstationer

    Odessa Train Station
    3,2 km

    Sevärdheter i närheten

    Restauranger i närheten

    Galleri

    Recensioner

    Om du bodde på detta hotell, dela din erfarenhet med oss

    Skriv recension

    Skriv recension

    När reste du?

    Ditt betyg

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Mycket dåligt
    Utmärkt

    Dina uppgifter

    Var kommer du ifrån?
    Tack! Tack för att du tog dig tid att dela din erfarenhet. Din recension kommer att publiceras inom kort.
    Gå till recensioner
    Recension har inte skickats.

    Kontakta oss

    Om du behöver mer än 4 rum, vänligen gör en förfrågan om gruppbokning.
    Dina uppgifter
    Ämne
    Meddelande
    Апартаменты С Балконом У Парка Победы! Odessa

    Visa på karta:

    Sevärdheter
    Rekommenderade restauranger
    Kollektivtrafik
    Tack för din feedback
    Tack för att du prenumererar
    Stäng